הבנק לא אובייקטיבי – אנחנו כן!

עם "מתן משכנתאות" תחסכו עשרות אלפי שקלים במיחזור משכנתא קיימת או במשכנתא חדשה

מומחי "מתן משכנתאות" ישיגו עבורכם את ההצעות הטובות ביותר מהבנקים למשכנתאות ויבנו לכם את המשכנתא המתאימה לכם ביותר, בתנאים הטובים ביותר

על החברה


מתן ייעוץ משכנתאות הינוו גוף ייעוץ חוץ בנקאי אובייקטיבי המתמחה בענף המשכנתאות והבנקאות למגזר הפרטי והעסקי בישראל.
החברה מטפלת בהלוואות של מעל מליארד שקלים בשנה ובכך יוצרת מהפכה ושינוי מהותי במאזן בין הבנקים לצרכנים המאפשר לציבור הלווים לקבל תנאים אובייקטיבים ראויים והוגנים וזאת ע”י מכרזים בין הבנקים למשכנתאות.
החברה מטפלת ביותר מ-600,000 בתי אב באמצעות גופים ומועדוני צרכנים מהמובילים במשק, כגון:

דואר ישראל, סלקום, אלביט מערכות, הראל, בזק, רפאל, מטריקס, מועדון ”חבר”, הייטקזון, הסתדרות המורים ועוד רבים אחרים.

מערכת M-Optimum


מערכת המשקללת את מסלולי המשכנתא, סכום המשכנתא ומשך שנות המשכנתא, תוך מציאת נקודות האיזון בתשלומי המשכנתא והתחשבות בצרכים הפיננסיים של הלקוח. המערכת מריצה מעל 20 מיליון אפשרויות למציאת המשכנתא האופטימאלית עבור כל לווה.

לקוחות החברה מקבלים את מתווה חלוקת המשכנתא בליווי הסבר פרטני של היועץ ובליווי עזרים ידידותיים למשתמש, מיום לקיחתה ועד סיומה.

מערכת Life


אנו מבינים שיש צורך בליווי צמוד ודינאמי לאורך שנות תשלום משכנתא, מעקב אחר שינויים כלכליים במצבו הפיננסי של הלקוח ובמצב המשק, בקרה רציפה על ההלוואה וניצול הזדמנויות כלכליות לאורך תקופת המשכנתא.

לשם כך פיתחנו את מערכת Life - מערכת מעקב המשכנתא המתקדמת ביותר בישראל, אשר באמצעותה יכול כל לווה להיכנס, להזין שם משתמש וסיסמה ולעקוב אחר המשכנתא שלו בכל רגע נתון (online) - בהתאם לשינויי השוק ומסלולים אטרקטיביים חלופיים. במידה והמערכת תזהה הזדמנויות להתאמה ולחיסכון במשכנתא יקבל הלווה התראות במייל וב-SMS.

מלאו ושלחו
נשמח לחזור אליכם בהקדם

או חייגו: 073-2403840